Konferencja ZZIT w Mikorzynie 11-13 czerwca 2026

OZNACZENIA  – Mikorzyn 12-06-2026

W dniu 12-06-2026   Związek Zawodowy Inżynierów i Techników- Zarząd Krajowy przyznaje :

             kol. Marlenie Rutkowskiej   – Złotą Oznakę Honorową ZZIT

 

 kol.Ireneusz Pirzchot – Złotą Oznakę Honorową ZZIT

 

 kol. Błażej Wojtczak -Złotą Oznakę Honorową ZZIT

kol. Radosław Tura –  Złotą Oznakę Honorową ZZIT

 

Gratulacje składa Zarząd Okręgu Wielkopolsko – Lubuskiego

Konferencja ZZIT w Mikorzynie 11-13 czerwca 2026

W dniach 11–13 czerwca 2026 r. w Mikorzynie odbyła się konferencja zorganizowana przez Przewodniczącego oraz Zarząd Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego ZZIT. W wydarzeniu uczestniczyło około 30 przedstawicieli organizacji z tego Okręgu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Przewodniczący Zarządu Krajowego ZZIT Piotr Sadowski oraz członkowie Prezydium Zarządu Krajowego ZZIT.

 

Podczas konferencji odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Krajowego ZZIT, w trakcie którego omówiono bieżące sprawy Związku oraz najważniejsze zagadnienia dotyczące działalności organizacji.

Ważnym punktem spotkania było również wręczenie odznaczeń honorowych ZZIT czterem członkom z Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego. Odznaczenia przekazał Przewodniczący Zarządu Krajowego ZZIT Piotr Sadowski.

Uczestnicy wzięli także udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu prawa pracy oraz działalności związkowej, które poprowadził ekspert zbiorowego prawa pracy i mediator. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy aktywnie zadawali pytania, otrzymując konkretne i praktyczne odpowiedzi.

Konferencja była również okazją do wymiany doświadczeń, omówienia sytuacji w poszczególnych branżach oraz rozmów na temat warunków pracy i płacy w zakładach pracy z regionu.