Organizacje

Organizacje Okręgu Południowo-Wschodniego ZZIT (stan na 01.04.2017)

Nr w rejestrze ZO
Nazwa i adres zakładu
Imię i nazwisko przewodniczącego
Kontakt (telefon; fax; tel. kom., e-mail)

03
Tikkurila Polska S.A.
39-200 Dębica, ul. Mościckiego 23
Lech Markuszewski
tel. 606 139 151; lech.markuszewski@tikkurila.com

04
BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Oddział w Krośnie
38-400 Krosno, ul. Okulickiego 7
Andrzej Buda
tel. 13 437 15 63; andrzej.buda@bwigroup.com

05
SOLBET STALOWA WOLA S.A.
37-450 Stalowa Wola, ul. Spacerowa 4
Sławomir Starzec
tel. 696 084 550; starzec1@poczta.onet.pl

06
Huta STALOWA WOLA S.A.
37-450 Stalowa Wola, ul. Kwiatkowskiego 1
Janusz Hyjek
tel. 601 490 255; janusz.hyjek@zzit.home.pl

07
Zakłady Tworzyw Sztucznych LERG S.A.
39-206 Pustków 3
Wiesław Tarnawski
tel. 600 909 281; wieslaw.tarnawski@erg.pustkow.pl

10
AUTOSAN S.A.
38-500 Sanok, ul. Lipińskiego 109
Krzysztof Krupa
tel. 602 307 991; krzysztof.krupa@autosan.pl

11
FEDERAL-MOGUL GORZYCE Sp. z o.o.
39-432 Gorzyce, ul. Odlewników 52
Wiesław Barnaś
tel. 15 836 02 90; wieslaw.barnas@federalmogul.com

12
ZELMER S.A.
35-016 Rzeszów, ul. Hoffmanowej 19
Krzysztof Dynia
tel. 605 573 044; krzysztof_dynia@zelmer.pl

14
Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
39-300 Mielec, ul. Staffa 4a
Halina Makuch
tel. 17 583 08 69; halina.makuch@interia.pl

15
Wydział Usług Lotniczych
Mielec
Waldemar Wegner
tel. 511 503 893

16
Zakłady Metalowe Nowa Dęba
Paweł Mazur
tel. 507 558 968