Władze

Władze Okręgu Dolnośląskiego ZZIT VII kadencji (2017 – 2022)

Imię Nazwisko Tel. praca Email praca Funkcja
  ZARZĄD
  Prezydium Zarządu
Henryk Jarczok 516016616 henryk.jarczok@gmail.com przewodniczący
Edward Ćwiek 695303226 edward.cwiek@waleant.com z-ca przew.
Dorota Fijałkowska Radomska 516604196 dorota.radomska@pwr.wroc.pl z-ca przew.
Beata Gągolewska 717943070 zzit.rokita@gmail.com z-ca przew.
Iwona Idzikowska 668392939 iwona.idzikowska@hutmen.pl z-ca przew. Skarbnik
Janusz Błachnia 691730627 janusz@blachnia.pl członek zarządu
Zygmunt Danik 512027857 zdanik@jelcz.com członek zarządu
Wiesław Pacholik 695350460 wieslaw.pacholik@pwr.edu.pl członek zarządu
Członkowie Zarządu
Beata Andreasik 661650825 beata.andreask@pcc.eu członek zarządu
Ryszard Glabas 717982312 ryszard.glabas@pl.bosch.com członek zarządu
Leszek Włodarczyk 663445554 członek zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

Imię Nazwisko Praca Praca @ Funkcja
Janina Szaja 663753227 j.szaja@gerresheimer.com przewodnicząca KR